12% visam asortimentui akcijos „JAMAM“ metu

Tik lapkričio 29 dieną KRISTIANOS salonuose Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių AKROPOLIUOSE 12% nuolaida visam asortimentui su KRISTIANOS kortele.

XERJOFF CASAMORATI 1888

Išskirtiniai XERJOFF parfumerijos namai pristato retą ir unikalų aromatą, sukurtą pagal dar niekada neatskleistą senųjų CASAMORATI parfumerijos namų kvepalų formulę.
  • VIP

„GIVENCHY“ NAUJIENŲ PRISTATYMAS IR KONSULTACIJOS

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti GIVENCHY konsultacijose, per kurias profesionalios konsultantės pristatys dekoratyvinės kosmetikos ir odos priežiūros priemonių naujienas, supažindins su naujausiomis tendencijomis ir suteiks individualią grožio konsultaciją.
 
 

GLAMGLOW POWERMUD™

Novatoriška POWERMUD™ momentinė dvejopo poveikio purvo ir aliejaus™ valymo procedūra su akivaizdesniais rezultatais. Ši kaukė, tai gausi naujų pojūčių valymo patirtis, apjungianti purvo ir aliejaus savybes: ypač švelni, giliai šalininanti odos riebalų ir makiažo nešvarumus.

JUOZAS STATKEVIČIUS MADOS PRISTATYMAS

2014 11 13 vakarą sostinės „Siemens“ arenoje susirinkusius mados gerbėjus žymiausias šalies dizaineris Juozas Statkevičius visus privertė pasijausti lyg tolimajame Maroke.

Naujas šventinis žurnalas 2015

„Šventės su Kristiana“ žurnale rasite karščiausias grožio naujienas, profesionalų patarimus ir puikius šventinius pasiūlymus sau ir savo artimiesiems!

Ypatingas M.J.PIAUBERT pasiūlymas

Įsigijusiems M.J.PIAUBERT priemonių už 299 Lt/ 86,60 Eur ar daugiau, dovana - „Supermince+“ liekninamoji kūno želė.*

Šventinis makiažas

Per šventes taip trokštame atrodyti žavingai! KRISTIANA pasirengusi padėti: supažindiname su dekoratyvinės kosmetikos MAKE UP FACTORY atstovu, profesionaliu vizažistu Diego Schoberiu ir pateikiame tris jo sukurtus makiažus. Pasirinkite įvaizdį, kuris jums patrauklesnis. O gal per šventes išbandysite ir visus tris? Suspindėsite skirtingais įvaizdžiais!
 
RODYTI DAUGIAU

RODYTI VISUS
0
Prekių krepšelis
Jūsų pasirinkta prekė sėkmingai įdėta į prekių krepšelį!
Prekių ženklai
Pasirinkite prekės ženklą:
EUR/LT skaičiuoklė