BOADICEA OF VICTORIOUS
BOADICEA OF VICTORIOUS
Apie BOADICEA OF VICTORIOUS
Kompanija, įkvėpta karalienės Boadicea – jos drąsos, aistros, stiprybės ir energijos. Visas šias savybes interpretuoja kiekvienas kompanijos kuriamas kvapas.

BRITIŠKA KILMĖ

„Boadicea The Victorious“ yra britų kompanija, įkurta 2007 metais. Visi kvepalai, flakonai ir juos puošiančios metalinės plokštelės gaminami rankomis Junginėje Karalystėje. Buteliukų gamybai naudojami brangieji metalai ir brangakmeniai, suteikiantys gaminiams išskirtinį prabangos ir kokybės pojūtį.

MEISTRŲ DARBAS

Kompanijos kūriniai kuriami tikrų meistrų, naudojant aukščiausios kokybės natūralius ingredientus iš viso pasaulio. Kiekvienas aromatas nukeliauja nukeliauja unikalią meistrystės kupiną kelionę ir skirtingai atsiskleidžia ant juo pasikvėpinusio žmogaus.

SUTEIKTI GALIOS

„Boadicea the Victorious“ kuria kvepalus, kurie neseka tendencijų, bet jas kuria. Taip gimsta aromatai, kurie suteikia žmonėms galios gilintis į savo asmenybę ir ieškoti išties unikalių saviraiškos formų.

UŽMINTI PASLAPTĮ

Kompozicijas kuria parfumeriai, gerbiami už gebėjimą kurti kvepalus naudojant unikalius, itin vertinamus natūralius ingredientus, paliekančius ilgai išliekantį paslapties ir intrigos įspūdį.

BOADICEA OF VICTORIOUS