Click to Hide Notification

E-parduotuvė Salonai Grožio centras
E-parduotuvė Salonai Grožio centras
Kristiana Prekių ženklai CLARISONIC
CLARISONIC
CLARISONIC
Apie CLARISONIC
„Clarisonicˮ – švelni, lygi ir skaisti oda per 60 sekundžių. Žvaigždžių ir profesionalų pamilti prietaisai pagaliau atvyksta į Lietuvą! „Clarisonicˮ soninis metodas yra tikra revoliucija odos priežiūros rinkoje.
 
Norite, kad Jūsų oda būtų glotni, spinduliuotų sveikata ir išliktų jaunatviška? Odos valymas – svarbiausias gražios odos ritualas. Išbandykite ultragarso technologijos principu veikiančius veido odos valymo prietaisus „Clarisonicˮ, kurie įvertinti dermatologų, pelnę net 103 grožio apdovanojimus bei pamilti Amerikos žvaigždžių. Ir mėgaukitės efektyviomis procedūromis savo namuose!
 
Švelniai ir efektyviai „Clarisonicˮ pašalina ne tik makiažą ir riebalus, esančius odos paviršiuje, bet ir nešvarumus esančius giliai porose. „Clarisonicˮ prietaisas dailina odos tekstūrą, sumažindamas raukšlelių bei porų dydį, todėl oda atrodo švelnesnė bei labiau spindinti. Rezultatas tiesiog stulbinantis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog „Clarisonicˮ ne tik 6 kartus geriau padeda nuvalyti makiažą, pašalina 30 kartų daugiau senėjimą skatinančių teršalų, bet ir iki 61proc. pagerina aktyviųjų ingredientų įsisavinimą.
 
„Clarisonicˮ prietaisai tokie efektyvūs, nes veikia patentuotu ultragarsu: prietaiso galvutė virpa pirmyn ir atgal 300 kartų per sekundę ir švelniai, nepažeidžiant odos pašalina visus odos nešvarumus, išvalo poras. Oda po valymo su „Clarisonicˮ tampa ne tik švari bei švelni, tačiau daug geriau pasisavina vėliau naudojamų serumų bei kremų veikliąsias medžiagas.
 
„Clarisonicˮ prietaisus lengva ir patogu naudoti, o procedūrai laiko atras net itin skubantieji – valymo ciklas tetrunka 60 sekundžių. Kiekvienas prietaisas turi laikmatį, kuris praneš, kiek laiko skirti kiekvienai veido sričiai. Prietaisus galima naudoti du kartus per dieną, beje, jie yra vandeniui atsparūs, todėl procedūrą galite atlikti tiesiog vonioje ar besiprausiant duše!
Kiekvienam „Clarisonicˮ prietaisui gali būti pritaikytos skirtingos šepetėlio galvutės bei prausikliai pagal odos tipą.
Filtrai Valyti filtrą
Nauji pasiūlymai

CLARISONIC

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai