Click to Hide Notification

E-parduotuvė Salonai Grožio centras
E-parduotuvė Salonai Grožio centras
Kristiana Prekių ženklai COACH
COACH
COACH
COACH
Apie COACH

COACH istorija

Odos dirbinius gaminantis prekinis ženklas Coach dar 1941 metais įsikūrė pačioje Manheteno širdyje. Pradžioje buvęs kuklus šeimos verslas, siūlantis aukštos kokybės ir ypatingo dizaino gaminius, šiandien tapo pirmaujančiu ir puikiai žinomu prekiniu ženklu. Coach ir toliau stebina bei žavi klientus visame pasaulyje.

Tai, kas prasidėjo su viena Amerikos ikona – beisbolu – peraugo į kitą – Coach. Įkvėpta dėvėtos beisbolo pirštinės unikalaus žavesio ir odos minkštumo, šešių meistrų komanda išsikėlė paprastą tikslą – suteikti odai kitokį įvaizdį. Pasitelkę iš kartos į kartą perduodamas Senojo Pasaulio technikas, jie sukūrė pirmąją minkštos ir lanksčios odos Coach aksesuarų kolekciją.

 

COACH šiandien

Šiandien Coach yra Niujorko dizaino namai, kuriantys modernius ir prabangius aksesuarus iš odos bei inovatyvių audinių. Vyrams ir moterims skirtos kolekcijos yra lengvos ir asmeniškos, atskleidžiančios didmiesčio dvasią. Kadangi kvapai – Coach istorijos dalis, kuriant juos yra skiriama daug dėmesio šio prekinio ženklo autentiškumo išraiškai.

Filtrai Valyti filtrą
Nauji pasiūlymai
Kategorija
Kam
Kaina

COACH

Rodyti:
Rūšiuoti:
 
Purškiamas tualetinis vanduo
COACH
EDT
86.00 €
 
Purškiamas tualetinis vanduo
COACH
Coach
EDT
Talpa90ml
86.00 €
Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai