Click to Hide Notification

Kristiana DIOR DIOR EKSPERTAI KVEPALŲ EKSPERTAI
DIOR
DIOR
KVEPALŲ EKSPERTAI
KVEPALŲ EKSPERTAI
GRASAS

„DIOR“ PARFUMERIJOS LOPŠYS

Pietų Prancūzijoje esantis Graso regionas glaudžiai susijęs su „Dior“ istorija. Kad galėtų auginti gėles ir naudoti jas „Dior“ aromatams kurti, Christian Dior pats buvo įsikūręs netoli Graso. Ir dabar „Dior“ kompanija šimtalapius erškėčius ir jazminus augina Grase, pasirinkusi šį regioną dėl neprilygstamo klimato ir unikalaus dirvožemio.

Skincare

skincare


FRANSUA DEMAŠI

KŪRYBIŠKUMO TRIUMFAS

Skincare

 

„Dior“ aromatų kūrėjas Fransua Demaši įkūnija ir didžiulį savo srities išmanymą, ir nepaprastą „Dior“ aromatų kūrybiškumą. Jo kūrybinėje studijoje, kuri yra pačioje Graso širdyje, kuriami visi „Dior“ aromatai.

skincare


„DIOR“ GĖLĖS „DIOR“ AROMATAMS

TIK GERIAUSI INGREDIENTAI

Fransua Demaši „Dior“ aromatus kuria iš pačių geriausių ingredientų - jis keliauja po visą pasaulį ir ieško išskirtinių ypatybių turinčių žaliavų.

skincare

Skincare


NUO PAT PRADŽIŲ

KUTIURJĖ, KURIANTIS AROMATUS

Skincare

Christian Dior nuo pat 1947 m. atvirai išsakė savo troškimą būti ne tik kutiurjė, bet ir ne mažiau garsiu parfumeriu. Būtent jis nubrėžė išskirtinio „Dior“ aromatų stiliaus kontūrus ir suteikė jiems unikalaus modernumo, būdingo savo kūrybai.

 


„DIOR“ AROMATAI

BUTELIUKAS – UNIKALUS MENO KŪRINYS

Kvepalų buteliukas yra tikras „Dior“ meno kūrinys. Kai kuriems kultiniams aromatams buteliukai rankiniu būdu gaminami „Dior“ ateljė meistrų. Čia, „Dior“ dirbtuvėse, sukuriamos tikros meno vertybės.

Skincare

Skincare