Click to Hide Notification

E-parduotuvė Salonai Grožio centras
E-parduotuvė Salonai Grožio centras
Kristiana GUERLAIN

APIE KOMPANIJĄ

GUERLAIN
APIE KOMPANIJĄ
APIE KOMPANIJĄ
GUERLAIN namai buvo įkurti 1828 m. Paryžiuje. Beveik du šimtmečius penkios Guerlainų šeimos kartos iš lūpų į lūpas perduoda unikalią patirtį ir žinias. Derindami tradicijas su inovacijomis, GUERLAIN gamina išskirtinius kvepalus ir kosmetikos priemones moters grožiui pabrėžti ir puoselėti.
 
Guerlainų šeimos atstovai sukūrė daugiau nei 700 kvepalų kompozicijų, tarp kurių puikuojasi ne vienas parfumerijos šedevru vadinamas aromatas. Nuo pačių pirmųjų modernių kvepalų „Jicky“ iki legendomis apipintų „Shalimar“, „Mitsouko“ ir „L‘Heure Bleue“. Nuo 2008 m. kompanijos GUERLAIN kvapų kūrėju tapęs Thierry Wasseris tęsia gilias kompanijos tradicijas, kurdamas prabangias, išskirtines kvapų kompozicijas.
 
GUERLAIN gali pasigirti pirmieji sukūrę daugybę grožio priemonių ir ritualų: nepakartojamą įdegio pudrą „Terracotta“, spalvinguosius „Météorites“ perlus ar „Rouge Automatique“ lūpų dažus, atidaromus viena ranka. Kompanijos kūrybos direktorius Olivier Echaudemaisonas kuria makiažo kolekcijas, išaukštinančias moters grožį ir individualumą. GUERLAIN odos priežiūros priemonės įkūnija prabangiausių gamtos eliksyrų ir mokslo sąjungą bei padeda atskleisti kiekvienos moters grožį ir išsaugoti odos jaunystę.
Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai