JEROBOAM
JEROBOAM
Apie JEROBOAM
Pradžioje buvo Origino, esperanto kalba reiškiantis “kilmę”. Tai nepriklausomos kvepalų meistrės Vanina’os Muracciole’ės kūrinys, kvepalų bazė, sudaryta iš skirtingų muskusų rūšių. Šis muskusų kokteilis, sukoncentruotas į kvepalų ekstraktą, žymi Vanine’os Muracciole’ės ir François Hénin’o, Jovoy parfumerijos namų įkūrėjo, bendradarbiavimo pradžią. Kūrybinis šių dviejų žmonių kvapų tyrinėjimas lėmė naujo prekės ženklo – JEROBOAM - atsiradimą.
Sprendimą gaminti kvepalus tyriausioje jų formoje François Hénin’as priėmė be dvejonių. Kvepalų ekstraktai yra kilnūs, unikalūs kūriniai, paliekantys nepamirštamą įspūdį. Kvepalų ekstrakto koncentracija idealiai tinka koketiškos, provokuojančios sielos asmenybėms, turinčios stiprų charakterį ir suprantantiems, kad kvepalai yra nenugalimas ginklas.
Mažas kvepalų ekstrakto buteliukas yra idealus kasdienis aksesuaras miesto klajokliams, kuriais visi nejučia tapome, o patys kvepalai yra viliojimo meno Lingvo Internacia - tarptautinė kalba. Jie mums primena, kad kartais kvepalais galime išreikšti save daug geriau nei žodžiais. 
 

JEROBOAM