Lūpų pieštukai

Profesionalus, kokybiškas lūpų pieštukas yra svarbus, norint išgauti nepriekaištingą lūpų efektą. Keli potėpiai ir Jūsų lūpos bus tobulos formos, o lupų dažams užkirstas kelias nutekėti. Tai priemonė, galinti optiškai lūpas padaryti putlesnes ar, atvirkščiai, šiek tiek susiaurinti. Maža to, lūpų pieštukai atstos lūpų dažų pagrindą – pieštuku nuspalvinkite lūpas, o tada dažykite dažais. Tokiu atveju pieštukas užtikrins sodresnę, ryškesnę spalvą, ilgiau išliekančius dažus ir neleis jiems subėgti į raukšleles. Mūsų asortimente rinkitės iš plataus spektro lūpų pieštukų, atstovaujančių pripažintus ir vertinamus prekių ženklus, pavyzdžiui, „Sensai“, „Dior“, „Yves Saint Laurent“, „Givenchy“, „Lancome“, „Estee Lauder“ ir kitus.

Page
Page

Lūpų pieštukų įvairovė

Renkantis lūpų pieštuką svarbu dėmesį atkreipti į kokybę – netaupykite šios kosmetikos priemonės sąskaita. Kokybiškas pieštukas ne tik suteiks norimą formą ir ilgai išliks, bet ir nesausins lūpų, kas paprastai kelia diskomfortą. Prioritetą teikite minkštesnės tekstūros pieštukams, kurie švelniai slys lūpų paviršiumi, netampys odos, todėl linija bus daili ir tiksli be didelių pastangų.

Ne mažiau svarbu parinkti pieštuko spalvą – ji turi atitikti lūpų dažų spalvą, kad vaizdas būtų vientisas, išvengta kontrastų.

Lūpų pieštukai gali būti drožiami – tai visai patogu, jei komplektacijoje yra ir drožtukas, kuris visada bus šalia, kai jo prireiks. Kitas pieštukų tipas – skysti, pavyzdžiui, geros kokybės ir ilgai išliekantis „Dior“ skystas lūpų pieštukas, primenantis flomasterį. Juo itin paprasta brėžti liniją. Ne mažiau patogūs ir išsukami pieštukai, priešingai nei drožiami, užtikrinantys, kad visada turėsite paruoštą lūpų formavimo priemonę.

Įvertinkite ir priemonės sudėtį – puiku, jei ji papildyta lūpų odai naudingais vitaminais, pavyzdžiui, vitaminu E, teikiančiu patikimą apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio ir efektyviai drėkinančio jautrią lūpų odą.

Vandeniui atsparus pieštukas užtikrins tobulą makiažą mėgaujantis vandens malonumais.

Kur įsigyti mūsų lūpų pieštukų?

Jūsų kosmetinė prašyte prašosi naujo lūpų pieštuko? Keliaukite į mūsų parfumerijos parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje, taip pat Latvijoje, Rygos centre. Kiekvienoje iš jų pasitiks malonios konsultantės, kurios suteiks profesionalią konsultaciją ir padės išsirinkti tinkamiausias priemones. Efektyviai planuojančios savo laiką ar neturinčios galimybių atvykti į salonus gali pirkti internetu – mūsų svetainėje pateikiama išsami informacija apie produktus, prie kiekvieno nurodoma kaina, kartais taikoma viena ar kita akcija, leisianti už kokybišką produktą mokėti kiek mažiau.