BB ir CC kremai

Sparčiai išpopuliarėję CC ir BB kremai grožio priemonių sektoriuje išlaiko savo pozicijas ir pelnytas moterų simpatijas. Kremų tekstūra, sudėtis ir teikiama nauda odai vilioja bei džiugina dailiosios lyties atstoves. Siūlome platų CC ir BB kremų pasirinkimą įvairiems odos tipams: sausai, labai sausai, riebiai, mišriai, jautriai bei raustančiai odai. Rinkitės „La Prairie“, „Estee Lauder“, „Guerlain“, „Tom Ford“, „Juvena“ bei kitus žinomus prekių ženklus. Teisingai parinktas kremas padės užkirsti kelią diskomfortą keliančioms odos problemoms ir užtikrinti veido odos skaistumą, lygumą bei puikią išvaizdą.

Renkamės CC ir BB kremą: ką reikia žinoti?

Renkantis CC ar BB kremą tikslinga įvertinti tris kertinius aspektus: odos tipas, kremo funkcija ir kada kremas bus naudojamas. Tad jei priskiriate save sausos odos savininkams, tuomet verta žvalgyti BB kremų sausai odai asortimente – jie efektyviai drėkins, ramins ir maitins sausą odą. Visai kitokia funkcija būtų riebiai odai tinkančio kremo – porų nekemšantis BB kremas tokio tipo odą šiek tiek drėkins, taip pat pašalins šiam odos tipui būdingą blizgesį. Jei Jūsų oda mišri, pasirinkite BB kremą mišriai odai. Jautrios odos savininkėms ypač svarbu rinktis kokybiškas grožio priemones. BB kremas jautriai odai efektyviai ją ramins, todėl jausitės komfortiškai, oda švytės. Jei vargina raustanti oda, rinkitės raustančiai odai skirtą BB kremą, drėkinantį odą ir efektyviai mažinantį raudonį.

Ne mažiau svarbu nei odos tipas yra tai, kokias funkcijas kremas atlieka: drėkina, skaistina, ramina, paslepia nedideles raukšleles ir pan.

Jei BB kremą perkate vasarai, geriausias bus turintis patikimą pasaugą nuo UV spindulių. O žiemai reikėtų kiek riebesnės konsistencijos kremo, suteikiančio odai apsaugą nuo šalčio ir vėjo.

Kur įsigyti mūsų BB ir CC kremų?

Ieškančius kokybiškų BB ir CC kremų maloniai nustebins mūsų asortimentas. Esate laukiami „Kristiana“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje, taip pat pačiame Latvijos sostinės centre įsikūrusioje mūsų parfumerijos parduotuvėje. Planuojantys ir efektyviai taupantys savo laiką gali pirkti internetu – tai paprasta, patogu ir operatyvu. Sekdami mūsų svetainėje internete pateikiamą informaciją ne tik išanalizuosite platų BB kremų asortimentą, sužinosite kokia kaina taikoma Jūsų pamėgtiems produktams, bet ir sužinosite apie naujų produktų pristatymą rinkoje bei perkamiausių topus!