MISAKI
MISAKI
Apie MISAKI

MISAKI MONAKO: Prancūzijos Rivjeros Siela

 

MISAKI MONAKO kūrybinis duetas Axelle Alech ir Camille de Pardailhan kuria spinduliuojančius ir stilingus papuošalus, pabrėžiančius moters grožį. MISAKI juvelyriniai kūriniai išsiskiria rafinuotu stiliumi ir aukščiausiais kokybės standartais.

 

MISAKI MONAKO – daugiau nei 30 metų patirties.

Saulės spinduliuose švytintys perlai.

Sukurta ir pagaminta Monake.

Tai dalelė Prancūzijos Rivjeros sielos.

 

Griežta kokybės kontrole kiekviename  gamybos etape. Visi papuošalai sukurti panaudojant 925 prabos SIDABRĄ ARBA ŽALVARĮ IR YRA PADENGIAMI 1 MIKRONO RODŽIO ARBA AUKSO SLUOKSNIU.

MISAKI MONAKO Perlai

MISAKI prekinio ženklo esmė – tauri bei reta medžiaga – Perlas, įkūnyta šiuolaikiško unikalaus dizaino kūriniuose. Kolekcijose perlai derinami su įvairiomis medžiagomis. Begalinės fantazijos ir meistriškumo dėka kiekvienas papuošalas atskleidžia perlo grožį ir unikalumą. MISAKI perlai auginami tiek gėlame tiek jūros vandenyje. Austrės geldelėje integruojamas kvarco branduolys. Laikui bėgant, moliuskai aplink branduolį viena po kito augina perlamutro sluoksnius, tokiu būdu formuodami tikrus perlus.

CULTURED PEARL kolekcija atskleidžia subtilų ir elegantišką perlo grožį. Kiekvienas perlas yra unikalus, tiek savo forma, tiek dydžiu, tiek atspalviu.

TIMELLESS kolekcijoje unikalūs „Akoya“ arba „Tahitian“ perlai,  derinami su brangiausiomis medžiagomis, sidabru, rodžiu arba auksu.

 

Rankų darbo perlai

Tai stiklo perlai, kuriami žmogaus rankomis, padengiant juos perlamutru. MISAKI MONACO stiklo perlai rankiniu būdu dengiami sintetinio perlamutro sluoksniais, kol išgaunamas tobulos išvaizdos perlas. Dėl kontroliuojamo gamybos proceso sintetiniai perlai išsiskiria tobula forma ir atspalviu.

Tokiu būdu pagaminti perlai pasižymi išskirtiniu atsparumu, tai leidžia kurti juvelyrinius dirbinius, tinkamus kasdieniniam nešiojimui.

Rankų darbo stiklo perlų linija derinama su nerūdijančio plieno arba žalvario metalu, padengtu rodžiu arba auksu.

MISAKI

Page
Page