Kremai nuo strijų

Strijos yra vienas nemaloniausių ir sunkiausiai pašalinamų odos defektų. Jų atsiradimui įtakos turi nėštumas, staigus svorio padidėjimas, taip pat ir paveldimumas. Kartais išbandoma nemažai priemonių, kol atrandama ta, kuri suteikia akivaizdų rezultatą. Jums siūlome aukštos kokybės, žinomų prekių ženklų kremus nuo strijų, kurie taps nepamainomais kovoje su šia odos problema.

Mūsų asortimente rinkitės:

  • „Clarins“ produkcija. Kremas itin malonios konsistencijos, neturi jokio kvapo, todėl neerzins nei uoslės, nei odos. Malonus tepti, o sudėtyje esančios veikliosios medžiagos efektyviai saugos nuo strijų susidarymo bei padės mažinti jau esamų matomumą. Negana to, kremo sudėtyje esantys palmių bei kokosų aliejai suteiks odai reikiamą drėkinimą. Šie kremai nuo strijų tinka visų tipų odai.
  • „Methode Jeanne Piaubert“ produkcija. Kremas nuo strijų pasižymi dvejopu poveikiu: mažina esamas strijas ir drauge suteikia patikimą apsaugą nuo naujų strijų formavimosi. Reguliariai naudojant netrunkama pamatyti pirmuosius rezultatus. Tinka visų tipų odai.
  • „Teaology“ produkcija. Šio gamintojo kremas nuo strijų išsiskiria sudėtyje esančiu azijinės centelės ekstraktu. Šis augalas priklauso tradicinei kinų medicinai ir yra jau ilgus metus vertinamas dėl regeneruojančių, gydančių ir elastingumo suteikiančių savybių. Būtent dėl šio stebuklingo ingrediento kremas akivaizdžiai mažina turimas strijas ir saugo nuo naujų formavimosi. Ir tai ne vienintelis ingredientas, apsaugantis, maitinantis odą ir stabdantis senėjimo procesus.
  • „Venus“ produkcija. Šis produktas orientuotas į naudojimą tuomet, kai dėl nėštumo ar kitų priežasčių kinta svoris, suponuojantis strijų susidarymą. Produkto sudėtyje – natūralūs ekstraktai bei vertingos aminorūgštys, mažinančios strijas ir neleidžiančios atsirasti naujoms. Priemonė, be pagrindinės funkcijos, taip pat efektyviai drėkina odą, stiprina kolageno bei elastino skaidulas, padeda odos ląstelėms atsinaujinti.

Kur įsigyti mūsų kremų nuo strijų?

Jei ieškote patikimų ir kokybiškų kremų kovai su strijomis, užsukite į „Kristiana“ parfumerijos parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje arba, jei svečiuojatės Latvijoje, į saloną Rygos centre. Konsultantės papasakos išsamiau apie produktus ir padės išsirinkti. Alternatyva vizitui į saloną – galimybė pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės patikusį gaminį – prie kiekvieno iš jų nurodyta kaina ir išsamus aprašymas, poveikis bei naudojimo rekomendacijos. Jei produktui taikoma akcija, įsigysite jį dar patrauklesne kaina.