Kūno aliejai

Norite pamaitinti savo kūno odą ir palepinti ją kokybiška priemone? Pasižvalgykite po „Kristianos“ kūno aliejų asortimentą. Siūlome priemonių įvairiems odos tipams. Aliejai puikiai įsigeria į gilesnius odos sluoksnius, ją efektyviai drėkindami ir maitindami, suteikdami reikiamų vitaminų bei mineralų. Kokybiškas kūno aliejus leidžia odai laisvai kvėpuoti ir teikia apsaugą nuo išorės poveikio, pavyzdžiui, saulės spindulių ar šalčio, vėjo. Mūsų asortimente rinkitės pripažinimą bei klientų simpatijas pelniusių ir puikiai vertinamų prekių ženklų kūno aliejus: „Tom Ford“, „L‘erbolario“, „Juvena“, „Elizabeth Arden“, „Pupa“ ir iš daugelio kitų.

Kokį kūno aliejų rinktis?

Rinkdamiesi kūno aliejų pirmiausia įvertinkite, koks Jūsų odos tipas. Tai esminis kriterijus, padėsiantis susiaurinti pasirinkimų lauką. Sausą, labai sausą odą lepinkite tik tokiam odos tipui skirta priemone, kuri tinkamai drėkins odą ir neleis dar labiau sausėti. Riebiai odai rinkitės šiam odos tipui tinkančius aliejus, nekemšančius porų ir užtikrinančius riebiai odai reikalingą drėkinimą. Jautriai odai tiks aliejus, papildytas reikiamais vitaminais, naudingomis medžiagomis, padėsiančiomis odą raminti. Jei vargina spuoguota oda, tai spuoguotai odai tinkantis aliejus leis su šia problema kovoti efektyviau.

Kitas reikšmingas aspektas, renkantis kūno aliejų, yra jo sudėtis. Prioritetą teikite kuo natūralesnei sudėčiai. Džiaugiamės galėdami į asortimentą įtraukti tik aukštos kokybės produktus, papildytus solidžiu naudingų medžiagų spektru. Odai labai pravers sezamo, saulėgrąžų aliejai, ne tik drėkinantys, bet ir maitinantys odą, suteikiantys sveiko spindesio. Jei sudėtyje yra žaliosios arbatos, būkite tikri, jog priemonė papildys odą reikiamomis medžiagomis ir efektyviai ją tonizuos, drėkins, teiks elastingumo. Odai labai naudingas ir migdolų aliejus, vitaminai C, E – jų taip pat verta ieškoti produkto sudėtyje.

Dažnas kūno aliejus yra tinkamas plaukų, nagų priežiūrai, tad nepraleiskite progos pasirūpinti ir plaukų žvilgesiu bei stipresniais nagais.

Kur įsigyti mūsų kūno aliejų?

Norinčių įsigyti kokybišką kūno aliejų laukiame „Kristianos“ parfumerijos parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje, taip pat Latvijos sostinėje Rygoje. Salonuose Jus pasitiks konsultantės, kurios padės pasirinkti ir atsakys į iškilusius klausimus. Neturintys galimybės atvykti į fizines pardavimo vietas gali patogiai ir saugiai pirkti internetu. Mūsų svetainėje – platus asortimentas, prie kiekvieno produkto nurodyta jo kaina ir pateiktas aprašymas, naudojimo rekomendacijos. Kai kuriems kūno aliejams taikoma akcija – tai galimybė už originalų, aukštos kokybės aliejų mokėti patrauklią kainą.