Kūno šveitikliai

Mūsų odoje nuolat vyksta plika akimi nematomi procesai – vienos odos ląstelės suragėja, apmiršta, o kitos atsinaujina. Jei tas senąsias pašalinsite, oda akivaizdžiai pasikeis – taps akivaizdžiai skaistesnė, minkštesnė ir glotni, o šveitimo metu skatinama kraujo apytaka teigiamai veiks odos stangrumą, lygumą. Pašalintos negyvos odos ląstelės užleidžia pozicijas gyvoms, po jomis esančioms, kad pastarosios sparčiau atsinaujintų. Būtina paminėti ir tai, kad švari oda kur kas geriau pasisavina kitų odos priežiūros priemonių naudingąsias medžiagas. Mūsų asortimente rinkitės daug moterų simpatijų pelniusių prekių ženklų kūno šveitiklius: „Clarins“, „Teaology“, „L‘erbolario“, „Pupa“, „Perlier“ ir kitų.

Kokį kūno šveitiklį rinktis?

Kūno šveitiklio pasirinkimą daugiausia lemia Jūsų odos tipas. Kiekvienam tipui reikalinga kitokia priemonės sudėtis, veikliosios medžiagos, poveikis, todėl svarbu atsižvelgti į tai, ar Jūsų oda sausa, ar riebi, o gal mišri? Spuoguotai, dehidratuotai, jautriai odai reikalinga dar kitokia priežiūra, todėl odos tipas yra kertinis aspektas. Tinkamai parinkta priemonė ne tik atliks savo esminę funkciją, t. y. nušveis odą, bet ir drėkins, maitins, suteiks efektyvią apsaugą nuo išorės poveikio, leis geriau įsisavinti kremų, serumų ir kitų priemonių veikliąsias medžiagas, ramins odą ir pan. Kokį kūno šveitiklių tipą rinktis, priklauso nuo Jūsų poreikių. Kuris Jums priimtinesnis: įmasažuojamas, nulupamas, užtepamas ir nuplaunamas? Nuo šveitiklio tipo jo efektyvumas nepriklauso. Verta daug dėmesio skirti produkto sudėčiai. Mūsų asortimente – kūno šveitikliai, papildyti naudingomis ir odai reikalingomis, ją tonizuojančiomis, maitinančiomis medžiagomis, pavyzdžiui, žaliosios arbatos lapeliais, eteriniais aliejais, jūros dumbliais ir kitomis.

Kur įsigyti mūsų kūno šveitiklių?

Jei norite savo kūno priežiūros priemonių lentyną papildyti kokybišku šveitikliu kūnui, užsukite į „Kristiana“ parfumerijos parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje arba Rygoje. Rasite ir pamėgtų produktų, ir dideles pasirinkimo galimybes, jei norite išbandyti naujų – mūsų konsultantės padės išsirinkti tinkamiausias priemones. Efektyviai planuojantys laiką gali pasinaudoti alternatyva – pirkti internetu. „Kristiana“ el. parduotuvėje Jūsų laukia puikus pasirinkimas, prie gaminių nurodytos kainos, kita naudinga informacija. Jei šveitikliui taikoma akcija, turite galimybę už norimą produktą mokėti kiek mažiau.