Priemonės, kremai nuo celiulito

Celiulitas, dėl odai suteikiamo vizualinio vaizdo dažnai vadinamas apelsino žievelės efektu, yra daugeliui moterų nerimą keliantis defektas. Norėdami jo atsikratyti ar bent iki minimumo sumažinti jo matomumą griebiamės įvairiausių priemonių, procedūrų, deriname mitybą, sportuojame – tikrai dedame daug pastangų. Reikia pasidžiaugti, kad šiandien rinkoje turime labai daug puikių priemonių, padedančių moterims kovoti su šia problema ir mažinti jos poveikį odai. Siūlome žinomų gamintojų aukštos kokybės priemonių, kremų nuo celiulito: „Shiseido“, „Clarins“, „Teaology“, „Declare“, „Pupa“, „Venus“ ir kitas.

Priemonės, kremai nuo celiulito mūsų asortimente

Jei domina priemonės, kremai nuo celiulito, mūsų el. parduotuvėje turėsite iš ko pasirinkti, remdamiesi asmeniniais kriterijais: gal turite gamintoją, kurio produkcija dar nė karto nenuvylė? O gal ieškote patrauklaus kainos ir kokybės santykio?

Kokio tipo – kremą, gelį, koncentratą, purvą, šveitiklį – priemonę nuo celiulito pasirinkti, priklauso nuo Jūsų poreikių. Mūsų asortimente rasite įvairių. Galima derinti kelių priemonių naudojimą, pavyzdžiui, anticeliulitinį šveitiklį kelis kartus per savaitę ir kremą nuo celiulito kiekvieną dieną.
Nepriklausomai nuo to, kokio tipo priemonę pasirinksite, atsižvelkite į konsistenciją, sudedamąsias dalis, nurodomą poveikį. Lengvos konsistencijos kremą bus maloniau tepti.

Reguliariai naudojamos kokybiškos priemonės nuo celiulito padės mažinti apelsino žievelės efektą, deginti riebalus, gerins odos mikrocirkuliaciją, tonizuos odą probleminėse vietose.

Renkantis priemones taip pat tikslinga įvertinti, ar celiulitas jau įsisenėjęs, ar apelsino žievelė dar tik ima ryškėti.

Kur įsigyti mūsų priemonių, kremų nuo celiulito?

Atradote efektyvų kremą, padedantį mažinti apelsino žievelės efektą? O gal vis dar ieškote to Stebukladario? Bet kuriuo atveju užsukite į „Kristianos“ parfumerijos parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje arba, jei svečiuojatės Latvijoje, į saloną Rygoje. Pardavimo vietose Jūsų laukia profesionalus aptarnavimas ir platus priemonių nuo celiulito spektras. Norinčioms efektyviai taupyti laiką ar neturinčioms galimybių skirti laiko vizitui į parfumerijos parduotuvę, siūlome pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje rinktis labai patogu – platus produktų spektras, galimybė filtruoti asortimentą pagal individualius kriterijus, prie kiekvienos prekės pateikta kaina ir aprašymas, o taikoma akcija gali padėti sutaupyti.