Apsauga, kremai nuo saulės

Patikima apsauga nuo saulės yra garantas, kad lepindamiesi saulės spinduliais kiek galėdami apsaugosite odą nuo žalingo poveikio. Kokybiškas kremas nuo saulės – efektyvi apsauga, reikalinga tiek suaugusiems, tiek kūdikiams ir ūgtelėjusiems vaikams. Siūlome labai platų priemonių nuo saulės pasirinkimą: purškiamos, aliejaus, pienelio ar kremo konsistencijos, apsauginiai pieštukai ir kitos priemonės. Rinkitės puikią apsaugą nuo saulės kūnui, veidui, plaukams, lūpoms ir kitoms jautrioms kūno vietoms, su bronzantais ar be jų. Skirtingi apsaugos nuo saulės faktoriai – SPF15, SPF30, SPF50 ir kiti – suteiks dar platesnį pasirinkimo diapazoną mūsų asortimente.

Page
Page

Kremas nuo saulės: kam kokį naudoti?

Nors atostogaudami su šeima vis žiūrime, kad kremo nepritrūktų vaikams ir jų odelei, svarbu žinoti, kad apsauga nuo žalingo saulės spindulių poveikio svarbi kiekvieno mūsų odai. Pirkdami kremą, kurį naudosite vaikams, įsitikinkite, kad jis skirtas kūdikiams ir / ar vaikams, turi kuo didesnį apsaugos nuo saulės faktorių, yra be parabenų. Nenaudokite jiems suaugusiems skirtų kremų. 

Atsakingai turėtų būti renkamas ir kremas nuo saulės alergiškai odai, taip pat nėščiosioms.

Kokį kremą nuo saulės rinktis?

Kremų nuo saulės gausa šiek tiek maloniai glumina: kurie geriausi, kokį rinktis? Prioritetą teikite priimtiniausiai konsistencijai, norimam apsaugos nuo saulės faktoriui. Tai leis sumažinti alternatyvų lauką. Taip pat įvertinkite, kam kremas ar kita priemonė skirta. Veidui tikslinga rinktis veido kremą nuo saulės, ne tik užtikrinantį patikimą apsaugą, bet ir efektyviai drėkinantį bei stangrinantį.

Jei atostogaujate prie vandens, verta prioritetą teikti kremui, kuris yra atsparus vandeniui.

Kelionei ar tiesiog einant pasivaikščioti pravers kelioninis kremas nuo saulės. Jis bus kompaktiškas, nedidelėje pakuotėje, todėl nesunkiai tilps nedidelėje rankinėje ar net kišenėje – patikimą apsaugą nuo saulės visada turėsite po ranka. Nedidelis apsauginis pieštukas labai tiks, kai reikia greitai pasitepti itin jautrias vietas, pavyzdžiui, paakius, lūpas, nosį.

Lūpos būnant saulėje neretai išsausėja ar net suskeldėja, todėl svarbu suteikti apsaugą ir joms – lūpų pieštukas ne tik atliks šią funkciją, bet ir drėkins, puoselės lūpų odą. Toks pieštukas naudingas ir vaikams.

Kur įsigyti mūsų kremų nuo saulės?

Platus kremų nuo saulės pasirinkimas Jūsų laukia „Kristiana“ parfumerijos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje, taip pat kaimyninės Latvijos sostinėje. Negalintys atvykti į saloną, bet norintys įsigyti kokybiškų kremų nuo saulės, gali pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje – čia laukia ne mažiau įvairus asortimentas, patrauklus kainos ir kokybės santykis, mokėti pigiau viliojančios akcijos ir, žinoma, pripažinimą pelnę prekių ženklai: „La Prairie“, „Sensai“, „Tom Ford“, „Dior“, „Shiseido“ ir kiti, kurių kremai nuo saulės geriausi.