Kremai nuo saulės vaikams

Atėjus šiltajam metų laikui besirūpinantys savo oda, jos sveikata ir išvaizda suskumba ieškoti priemonių nuo saulės. Jos reikalingos daugumai š mūsų, tačiau yra viena labiau pažeidžiama saulės voniomis besimėgaujančiųjų grupė – tai vaikai. Aukštos kokybės ir didelį apsaugos nuo saulės faktorių turintys kremai, orientuoti į mažuosius naudotojus, užtikrina jų jautrios ir gležnos odelės apsaugą bei neleidžia saulės spinduliams atlikti nepageidaujamo darbo. Siūlome puikiai vertinamus pripažinimą pelniusių prekių ženklų kremus nuo saulės vaikams: „Lancaster“, „L‘erbolario“.

Kas svarbu, renkantis kremą nuo saulės vaikui?

Renkantis kremus nuo saulės vaikams esminis aspektas, į kurį privalu atsižvelgti, yra apsaugos nuo saulės faktorius, žymimas raidėmis SPF. Rekomenduojama vaikams nerinkti mažesnio kaip 30 SPF. Mūsų asortimente esantys kremai nuo saulės vaikams turi 30, 50, 50+ SPF, užtikrinančius aukšto lygio apsaugą nuo žalingo saulės poveikio.
Įvertinkite ir kremų sudėtį, juo labiau kad vaikų odelė yra jautri, neretai dažniau pažeidžiama, todėl natūrali sudėtis, švelni konsistencija turėtų taip pat būti prioritetu. Puiku, jei sudėtyje yra odai naudingų aliejų, pavyzdžiui, persikų kauliukų, migdolų, alyvuogių, avokadų ir kitų, saugančių, drėkinančių ir maitinančių vaikų odelę. Sudėtyje esantis medetkų ekstraktas, kurio yra mūsų produktuose, efektyviai ramina odą, kas labai svarbu būnant saulėje ir po to.

Jei mažieji mėgaujasi vandens pramogomis, puikiu pasirinkimu bus atsparus vandeniui, smėliui kremas nuo saulės – nereikės pakartotinai tepti kaskart, kai vaikas išlenda iš vandens.

Dar vienas aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra vaiko amžius. Įvertinkite, kiek Jūsų atžalai metų ir kokias rekomendacijas pateikia kremo gamintojas. Vieni kremai tinka ir patiems mažiausiems, o kiti – tik nuo trejų metų.

Kur įsigyti mūsų kremų nuo saulės vaikams?

Ieškote patikimų, aukštos kokybės ir puikai savo funkciją atliekančių kremų nuo saulės vaikams? Siūlome pasikliauti mūsų produktais ir jų teikiama nauda – apsaugosite vaiko odelę nuo žalingo saulės poveikio ir pasirūpinsite jos drėkinimu, raminimu bei tinkamu maitinimu. Atvykite į „Kristianos“ parfumerijos parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje arba Rygoje. Neturite galimybių vizitui į saloną? Pirkti internetu bus paprasta ir labai greita. Rinkitės geriausiai tinkantį kremą konkurencinga kaina ir būkite tikri, kad vaikų odele vasarą pasirūpinta. Jei gaminiui taikoma akcija, mokėsite kiek mažiau.