Savaiminio įdegio kremai, aliejai

Sveikai įrudusi oda atrodo labai dailiai, tad nenuostabu, jog dažna moteris, o ne išimtis ir vyrai, trokšta tokio efekto. Bet gyvename kintančių metų laikų šalyje, todėl natūraliu įdegiu pasilepiname tik vasarą. Jei soliariumai nevilioja, rinkitės kur kas sveikesnį odai būdą – savaiminio įdegio priemones.

„Kristiana“ asortimente patikimų ir vertinamų gamintojų priemonės įdegio efektui pasiekti yra labai aukštos kokybės, saugios ir džiuginančios puikiais rezultatais. Rinkitės „Clarins“, „Dior“, „Lancaster“, „Pupa“ ar „Sensai“ priemones ir mėgaukitės nepriekaištingai natūraliai įdegusia oda.

Kokias savaiminio įdegio priemones rinktis?

Rinkdamiesi savaiminio įdegio priemones pirmiausia atsižvelkite į odos tipą, kuriam konkreti priemonė yra tinkama. Mūsų asortimente rasite sausai, labai sausai, normaliai, riebiai, mišriai, jautriai ir dehidratuotai odai skirtas savaiminio įdegio priemones. Tinkamai parinktos jos suteiks kur kas gražesnį efektą, o ir odai bus saugios bei naudingos. Atkreipkite dėmesį, ar priemonės skirtos visam kūnui, ar tik veidui.

Prioritetą teikite savaiminio įdegio priemonėms, sudėtyje turinčioms naudingų odai komponentų. Mūsų pasirinkimų spektras platus, visos priemonės yra saugios ir ne tik suteikiančios dailų bronzinį žvilgesį, bet ir naudingos odai: ją drėkina, pamaitina, suteikia lygumo, saugo nuo aplinkos poveikio, užkerta kelią odos sausėjimui, tonizuoja odą.

Priklausomai nuo individualių poreikių pasirinkite, kokio tipo priemonė Jums labiau patinka: kremas, gelis, įdegio koncentratas, serumas, pienelis. „Kristiana“ asortimente esančios savaiminio įdegio priemonės yra lengvos, šilkinės tekstūros, tolygiai ir lengvai pasiskirsto ant odos, todėl jų naudojimas paprastas, o rezultatas idealus.

Jei nežinote, koks Jūsų odos tipas ar norite pasikonsultuoti su specialistais dėl priemonės pasirinkimo, kviečiame užsukti į mūsų salonus – konsultantės atsakys į klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausias priemones.

Kur įsigyti mūsų savaiminio įdegio priemonių?

Jei norite spindinčios bronzinio atspalvio odos, kurią suteiks kokybiškos savaiminio įdegio priemonės, užsukite į „Kristiana“ parfumerijos parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje arba į saloną Rygoje. Konsultantės atsakys į klausimus, patars ir padės išsirinkti Jūsų odai geriausius produktus.

Taupote savo laiką ar neturite galimybių atvykti į salonus, bet norite lepintis kokybiškų priemonių teikiama nauda? Tuomet labai patogu pirkti internetu – mūsų el. parduotuvėje laukia platus pasirinkimas, patrauklios kainos. Svetainėje internete pirmieji sužinosite savaiminio įdegio priemonių naujienas, o pasinaudoję viena ar kita akcija norimą priemonę įsigysite labai patrauklia kaina.