Šampūnai vyrams

Plaukai – viena svarbiausių įvaizdžio detalių. Tvarkingi, sveikai žvilgantys ir visuomet nepriekaištingai atrodantys plaukai padės kurti solidaus, rafinuoto ir savo išvaizda besirūpinančio vyro įvaizdį. Lengviau to pasiekti padės kokybiškos, profesionalios priemonės plaukams, pavyzdžiui, šampūnai vyrams, kurie naudojami beveik kiekvieną dieną. Mūsų asortimente vyrai gali rinktis iš vertinamų ir patikimų prekių ženklų produkcijos: „Marlies Moller“, „Shiseido“, „Juvena“ šampūnai vyrams.

Kokį šampūną rinktis?

Siekiant maksimalaus rezultato ir geriausių šampūno vyrams savybių atsiskleidimo, reikia rinktis konkrečiam plaukų tipui tinkantį šampūną. Sausų plaukų priežiūrai tikslinga naudoti drėkinančius, nuo karščio saugančius šampūnus vyrams ir kitas plaukų priežiūros priemones. Pažeistiems, nusilpusiems plaukams pagelbės profesionalūs šampūnai vyrams, maitinantys ir atkuriantys normalią jų struktūrą. Jei dažote plaukus ir norite ilgiau džiaugtis sodria spalva, verta pasižvalgyti dažytiems plaukams skirtų šampūnų ir kitų priemonių.

Prioritetą teikite vyriškiems šampūnams, kurių sudėtis papildyta vertingomis medžiagomis, pavyzdžiui, maitinančiais, augimą skatinančiais aliejais, mikroelementais bei vitaminais, augaliniais ekstraktais.

Šioje prekių kategorijoje rasite ir barzdos priežiūrai skirtų priemonių, pavyzdžiui, specialų aliejų, stiprinantį plaukus ir suteikiantį jiems žvilgesio. Minkštinamosios aliejaus savybės plaukams suteiks paklusnumo, lankstumo, o maitinantys elementai saugos odą, padės išvengti pleiskanojimo, mikrobų. Šis aliejus drėkins odą ir nuo išsausėjimo saugos plaukus.

Taip pat galite įsigyti plaukų želė, jei nevengiate drąsių, išraiškingų sprendimų ar tiesiog turite nepaklusnius plaukus. Aukštos kokybės ingredientai užtikrins tvirtą fiksaciją, bet plaukai išliks lankstūs, todėl vizualiai atrodys labai natūraliai. Želė nėra lipni, plaukų neapsunkins, tad šukuosena atrodys nepriekaištingai.

Kur įsigyti mūsų šampūnų vyrams?

Visi stipriosios lyties atstovai, norintys atsakingai rūpintis savo plaukų išvaizda ir jų būkle, laukiami mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje, o jei lankotės kaimyninėje Latvijoje, tai ir jos sostinėje įsikūrusioje parfumerijos parduotuvėje. Garantuojame puikų pasirinkimą, dėmesingą aptarnavimą, profesionalias konsultacijas. Negalintys atvykti į pardavimo vietas patogiai ir lengvai gali apsipirkti mūsų el. parduotuvėje. Čia taip pat gera pasiūla, konkurencingos kainos, patrauklios akcijos, išbandžiusiųjų atsiliepimai, išsami informacija apie kiekvieną produktą.