Click to Hide Notification

E-parduotuvė Salonai Grožio centras
E-parduotuvė Salonai Grožio centras
Kristiana Prekių ženklai VALENTINO
VALENTINO
VALENTINO
VALENTINO
Apie VALENTINO
Aukštosios mados kultūra    
 
VALENTINO mados namų rezidencija yra Piazza Mignanelli aikštėje – tikra legenda, esanti pačiame Romos centre prie ispaniškų laiptų. Palazzo Mignanelli - XVI amžiaus rūmai, ne kartą pasirodę populiariausiuose pasaulio mados žurnaluose, yra visame pasaulyje gerai žinomo ir pripažinto prekinio ženklo vizitinė kortelė. Už jo sienų kuriama magija. Kurdami po bene seniausiomis Romoje freskomis ir metalu kaustytomis medinėmis lubomis, vaikščiodami sraigtiniais laiptais, liesdami senovinius stalus ir knygų lentynas ir ten įkūrę dirbtuves, Valentino mados namų meistai pribloškiančiai suderina skirtingas eras ir stilius.
 
Šie Palazzo, kaip ir pati madа, nepertraukiamai keičiasi ir evoliucionuoja, atsiduoda grožiui, kurį VALENTINO išreiškia  begaline siluetų ir  pavyzdžių įvairove. VALENTINO mados namai visada kūrė elegantiškoms moterims, kurių švytintis individualumas išskiria jas iš kitų.
 
KŪRYBOS DIREKTORIAI
 
Šiuolaikinė moteris VALENTINO stiliumi, naujų mados namų kūrybos direktorių Maria Grazia Chiuri ir Pier Paolo Piccioli pristatyme darosi labiau laisva, drąsi ir veržli. Ji pavergia stebinančiu gebėjimu derinti šifoną su oda, kašmyrą su metalinėmis sąsagomis, vilnonį, eglute megstą audinį su nėriniais. Pralekianti akimirksniu ir ištobulinta, nesugaunama kaip miražas, jos paslaptingumas traukte pritraukia, o nenuspėjamumas vilioja. Apibendrinant jos išskirtinumą reikia paminėti švelnią, ore sklandančią aurą, kuri per jos unikalumą virsta neapsakomu, esminiu ir jausminiu potyriu.
Filtrai Valyti filtrą
Nauji pasiūlymai

VALENTINO

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai