Eau De Merveilles Bleue
Eau de toilette spray
66.98€
Rating:
0 % of 100
Volume
30 ml
Code
2293041
pcs.
Available - we will send it shortly
Where to buy?
DELIVERY METHODS
Up to free shipping you have to buy products for 29.00€
„Hermès stebuklas prasideda vaikystėje, kai atveriame akis pasauliui ir viskuo žavimės.

Aš žavėjausi iš vandenyno ištrauktais akmenėliais; jie buvo ypatingos spalvos ir ypatingai švytėjo; o jų paviršiuje atradau sūrų mineralų skonį...“

Christine Nagel

Vaikštant žeme, svajuojama apie žvaigždes

Nuo 2004 metų kvapų istorijas kūrė viena žvaigždė po kitos; tai buvo nekaltybės ir fantazijų, vaikystės svajonių ir moteriškumo istorijos.
Christine Nagel lyg šiuolaikinė fėja kuria stebuklus. Su vienu žydru lašeliu ji pažadina vandenyno burtus ir nuspalvina dangų, kviesdama į sapną atmerktomis akimis - tarp žvaigždžių.

Burtų galia tęsiasi, džiaugsmingai mėgaujantis medžio ir mineralų aromatu, išskalautu jūros pursluose ir sušildytu veržlaus pačulių karščio.
Žvelgiant pro mėlyno stiklo akinius, gyvenimas žada atgaivą, kupiną jūros siurprizų. Vandens skonis ant akmenėlių ir neišmatuojamų lobių stebuklai ranka pasiekiami.
More Information
Volume 30 ml
Alcohol;Parfum ( Fragrance), Aqua(Water),Limonele,Benzyl Salicylate,Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alpha-Isometyl lonone, Hydroxycitronellal, Linalool, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Citral, Eugenol,Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate

„Hermès“ istorija prasidėjo 1837 metais, kai žirgų pakinktų gamintojas Thierry Hermès Paryžiuje atidarė savo dirbtuves. 1930 metais „Hermès“ meistrystės pasaulyje pasirodė pirmieji kvepalai: nuo tada „Hermès“ kvapų kolekcija buvo vystoma tolygiai kartu su kitomis „Hermès“ veiklos sritimis. Tikrasis parfumerinis nuotykis prasidėjo 1951 metais su aromato „Eau d‘Hermès“, Edmond‘o Roudnitska šedevru, pasirodymu. Nuo tada didieji parfumerijos vardai vieną po kito kūrė naujus aromatus, kiekvienas prisidėdamas prie kvapų namų įsipareigojimo parfumeriniam meistriškumui meno ir amato prasme.

 

2004 metais Jean-Claude Ellena tapo išskirtiniu parfumerininku, dirbančiu „Hermès“ kvapų namuose ir rašančiu naujus kvapnios „Hermès“ istorijos skyrius. 2014 metais prie Jean-Claude Ellena prisijungė Christine Nagel kaip išskirtinė dizainerė-parfumerininkė, kurianti rytojaus aromatus. 2016 metų sausį Christine Nagel oficialiai perėmė „Hermès” meistrystės valdžią, tapdama „Hermès Parfums” parfumerininke ir kūrybos direktore.

 

„Hermès“ aromatų bibliotekoje kiekvienas kūrinys, kiekvienas objektas pasakoja istoriją, nukeldamas į įsivaizduojamą pasaulį, kurį sudaro kvapai-romanai, kvapai-novelės, kvapai-eilėraščiai ir kvapai-svajonės.

PRISTATYMAS
Pristatymas Trukmė Kaina
Kurjeris 1-2 d.d. 2.95 Eur *
Paštomatas 1-2 d.d. 2.95 Eur *
Salone 0-2 d.d.* Nemokamai

* perkant už 29 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

Jei turite klausimų dėl pristatymo, būtinai parašykite el. paštu: helpdesk@kristiana.lt.

Daugiau informacijos
 
ATSISKAITYMAS
E-BANKININKYSTĖ - atsiskaityti galėsite naudojantis visų pagrindinių Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis ar kreditine kortele.
 
ATSISKAITYMAS GRYNAIS  - atsiskaityti galėsite grynais pinigais kurjeriui pristačius siuntą.
 
MOKĖJIMO KORTELĖMIS - VISA, MASTERCARD, MAESTRO.
 
BANKO PAVEDIMU  - atsiskaityti galėsite banko pavedimu mūsų nurodytais rekvizitais.
Jei turite KRISTIANA DOVANŲ kortelę: galite ją panaudoti pirkiniui apmokėti.
Jei turite KRISTIANA KLUBO kortelę: už pirkinį Jums bus priskaičiuota Kristiana eurų, kaip numato KLUBO taisyklės.
GRĄŽINIMAS
Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti prekės ir ją grąžinti.
Tokiu atveju: Prekės pakuotė neturi būti pažeista, o prekė kartu su pakuote nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos. Prekė negali būti pradėta naudoti ar bandyta naudoti.

Klientas gavęs nekokybišką prekę turi nedelsiant susisiekti su pardavėju telefonu arba el. paštu ir suderinti keitimo arba grąžinimo sąlygas.
Tokiu atveju: Prekė bei pakuotė turi būti pilnos komplektacijos.

Pageidavimą grąžinti prekę Klientas pareiškia el. paštu išsiųsdamas užpildytą ir pasirašytą skanuotą „Grąžinimo formą" (kurią gali atsispausdinti čia...) arba išsiųsdamas ją kartu su prekėmis registruota siunta.
Jūsų patogumui, grąžinamą prekę paims mūsų užsakytas kurjeris arba galite pristatyti į artimiausią Kristiana saloną.

Visais atvejais klientas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės savybėms ir kokybei nustatyti.

Pinigai grąžinami per 10 d.d.
Products Reviews

Eau De Merveilles Bleue HERMÈS Eau de toilette spray

Write Your Own Review: Eau De Merveilles Bleue HERMÈS Eau de toilette spray