Apie grožio centrą

Remdamasi daugiau nei 20 metų patirtimi grožio pasaulyje, KRISTIANA siūlo pasinerti į tikrąją poilsio oazę KRISTIANOS grožio centre pačioje Vilniaus miesto širdyje – Gedimino pr. 14, II aukšte.

Jūsų laukia maloni aplinka, kvapi kava kavinėje, aukščiausio lygio profesionalai ir visame pasaulyje pripažintos garsiausių grožio namų priemonės – mes ištikimi savo pažadui siūlyti jums tai, kas geriausia.

Aukščiausio lygio profesionalai ir visame pasaulyje pripažintos garsiausių grožio namų priemonės bei vertingiausi jų ingredientai yra svarbiausi harmonijos ir tikrojo poilsio elementai. Novatoriškumas, persipindamas su patirtimi, profesionalumu ir pagarba klientui, išlieka svarbiausiomis ir didžiausiomis mūsų vertybėmis.

KRISTIANOSgrožio centre atliekamos visos grožio paslaugos moterims ir vyrams pagal individualius poreikius; kasdienės grožio ir išskirtinės kūno bei veido puoselėjimo procedūros su kvapų terapijos aliejais, ikrų ekstraktais, gyvų ląstelių kompleksu ir gryno aukso serumu. Profesionalūs grožio meistrai patars, kaip prižiūrėti plaukus ir odą, parinks tinkamas priežiūros priemones.

Odos grožio procedūros atliekamos su „La Prairie“, „Carita“, „Decléor“, „Juvena“, "Annayake" kosmetika, plaukų – su „Marlies Möller“, „Leonor Greyl“, "Kerluxe" priemonėmis. Tobula minčių, kūno ir sielos harmonija - mes ištikimi savo pažadui siūlyti tai, kas geriausia.
Mūsų grožio centre galite įsigyti paslaugų dovanų sertifikatą. Tai geriausia, ką galite padovanoti.

Kviečiame apsilankyti Vilniuje, Gedimino pr. 14, II aukšte.

 

Darbo laikas:
I–V 10.00–20.00
VI 10.00–19.00

 

Mob.+370 698 22776
Tel. (8 5) 211 1555
El. paštas: groziocentras@kristiana.lt

 

Čia galite atsisiųsti KRISTIANA GROŽIO CENTRO kainoraštį.