Skutimosi priemonės vyrams

Vyrų grožio, odos priežiūros priemonių arsenalas dažnai yra mažesnis nei moterų, bet greičiausiai nesuklysime pasakę, jog kiekvieno vyro priemonių lentynoje rastume skutimosi putas. Vieniems jų prireikia kasdien, kitiems – vos kiek rečiau, bet – nepaneigsime – išpuoselėta išvaizda be jų sunkiai įsivaizduojama. Savo asortimente vyrams siūlome platų spektrą žinomų gamintojų skutimosi priemonių, tad tinkamiausią išsirinks net išrankiausias vyras. Rinkitės „Ejager“, „Tom Ford“, „Dr. Kitzinger“, „Dior“, „Juvena“, „Clarins“ ir kitų gamintojų priemones skutimuisi.

Platus skutimosi priemonių pasirinkimas

Mūsų skutimosi priemonių asortimentas labai platus, tad išsirinksite, atsižvelgdami į asmeninius kriterijus. Jei renkatės aliejų, kremą, gelį ar kitą priemonę skutimuisi, atsižvelkite į jos sudėtį, poveikį. Prioritetą teikite kuo daugiau natūralių ingredientų turintiems produktams. Tokios rekomendacijos galioja ir renkantis losjonus ar kitas priemones, kurios skirtos odai po skutimosi. Puiku, jei priemonė drėkina ir maitina bei ramina odą, nes skutimosi metu ji daugiau ar mažiau yra traumuojama, kartais ir įdrėskiama, todėl kokybiškos odos priežiūros priemonės skutimosi metu ir po jo yra labai svarbios.

Vyriškoji mūsų auditorija puikiai vertina „Tom Ford“ gaminius – šio prekės ženklo kremas skutimuisi išsiskiria prabanga, lengva, kremine tekstūra, odą minkštinančiais augaliniais aliejais bei intensyviu drėkinimu ir raminamuoju poveikiu. Skutimasis neabejotinai taps maloniu procesu, peiliukas slys nepriekaištingai, o oda nejaus visiškai jokio diskomforto. Kito gamintojo – „Dior“ – losjonas po skutimosi irgi pelnė daug vyrų simpatiją. Šio gamintojo priemonės skutimuisi ir po jo remiasi pažangiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais odos priežiūros srityje, todėl priemonės efektyviai saugo odą, ją drėkina, ramina, kai yra sudirginta.

Mūsų asortimente rasite atskirai parduodamų skustukų, šepetukų arba jų rinkinius. Kur kas malonesnis, spartesnis ir efektyvesnis skutimosi procesas bus, jei naudosite natūralių šerelių šepetėlį ir aukštos kokybės skustuką.

Kur įsigyti mūsų skutimosi priemonių?

Jei norite, kad skutimasis visada būtų maloni patirtis, o oda po procedūros švelni ir minkšta, reikalingos kokybiškos skutimosi priemonės. Užsukite į „Kristiana“ parfumerijos parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Palangoje arba Rygoje ir rinkitės iš plataus asortimento. Jei reikia, profesionalią konsultaciją suteiks salonuose dirbančios specialistės. Negalite atvykti į įprastą pardavimo vietą? Ne bėda – pirkti internetu labai patogu ir operatyvu. Prie visų produktų nurodyta kaina, pateikti aprašymai. Skutimosi priemonėms neretai taikoma akcija.