Click to Hide Notification

E-parduotuvė Salonai Grožio centras
E-parduotuvė Salonai Grožio centras
Kristiana BELLEFONTAINE

APIE KOMPANIJĄ

BELLEFONTAINE

Grožis, prabanga, inovacijos, tikslumas ir žinios

 

Įkurta 2006 metais, Bellefontaine kompanija atvėrė neįtikėtinos prabangos kupiną jauninančių kosmetikos priemonių pasaulį elitiniams klientams, kurių aistra – jaunystė ir meistriškumas.

 

Bellefontaine kosmetikos priemonės yra 100% pagamintos Šveicarijoje. Jų formulių pagrindą sudaro natūralūs ir vertingi ingredientai iš Alpių, tyras ledynų vanduo ir naujausi biotechnologiniai atradimai, žadinantys troškimą savo išskirtinėmis savybėmis.

 

Priemonių tikslas – kovoti su lėtiniu odos uždegimu, kuris yra viena iš pagrindinių odos senėjimo priežasčių, naudojant unikalų ir revoliucinį kompleksą, EDELGEN®.

 

 Veido ir kūno priežiūros linijos

 

Prabangūs odą jauninantys ikrai, nauja linija Cellstemine su augalų kamieninėmis ląstelėmis, senėjimą atitolinantys apsauginiai produktai nuo saulės, kūno grožį puoselėjančios priemonės...

 

Priemonės suteikia patempimo efektą, energizuoja, drėkina, regeneruoja ir jaunina odą.

 

Profesionalūs patyrusių specialistų patarimai ir itin selektyvus distribucijos tinklas yra pagrindinis Bellefontaine kompanijos sėkmės variklis.

 

BELLEFONTAINE SUSIKŪRIMO ISTORIJA

 

Istorija prasidėjo nuo Bellefontaine įkūrėjo Peter Yip, kuris buvo didis estetas, kilęs iš gerbiamos Honkongo šeimos.

 

Nuo ankstyvos vaikystės jį supo menas, o stebint tėvo Ping-Sum Yip paveikslus susiformavo moterų grožio samprata. Juose vaizduojama tobula harmonija paskatino svajoti apie amžiną jaunystę. Taip jis ir susidomėjo kosmetologija.

  

Peter Yip daugiau nei keturiasdešimt metų gyveno Šveicarijoje, per tuos metus pelnė pripažinimą kosmetikos pasaulyje pristatęs prestižines šveicarų kompanijas visame Azijos žemyne.

 

Aistringas domėjimasis tūkstančius metų tradicinėje kinų medicinoje naudojamais augalais ir žavėjimasis Šveicarijoje supančia turtinga flora, paskatino jį gilintis į holistinę grožio ir jaunystės sampratą.

 

"Jei tik galėtume sukurti priešnuodį odos senėjimui", dažnai sau galvodavo Peter Yip. "Sinergiją tarp mokslo ir gamtos... Pavadintume jį Bellefontaine - šaltinio, dovanojančio laiko tėkmei nepavaldų grožį ir jaunystę."

 

Tarsi tikras vizionierius, jis pasinėrė į sprendimo paieškas, derindamas prabangiausius augalus bei vertingiausias jų esencijas.

 

Jis daug investavo į Šveicarijos aukštųjų technologijų laboratorijas ir ėmėsi ilgų ir itin sudėtingų tyrimų programų, kol galiausiai pasiekė norimo tikslo.

 

Šio kruopštaus darbo rezultatas - EDELGEN® kompleksas, pasižymintis išskirtinėmis antioksidacinėmis ir raminamosiomis savybėmis, esantis kiekvienoje Bellefontaine kosmetikos priemonės formulėje.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai