Click to Hide Notification

E-parduotuvė Salonai Grožio centras
E-parduotuvė Salonai Grožio centras
Kristiana WOLFORD

Apie Wolford

WOLFORD

Įkurta 1950 metais mažame Austrijos Bregenz miestelyje, Wolford kompanija suderina aukštą produktų kokybę ir patvarumą.

Prabangus Wolford prekybinis ženklas garantuoja autentiškumą bei originalumą ir yra pripažintas grožio ir kokybės, idėjų ir kūrybos bei naujoviškumo etalonu. Laikydamasis kokybės standartų, nuolatos investuodamas į mokslinius tyrimus, įžvelgdamas madą ir jos vystymosi tendencijas, Wolford tapo lyderiu kojinių pramonėje. Remiantis tarptautine partneryste su garsiausiais pasaulio mados dizaineriais, dalyvavimas jų sezoniniuose mados pristatymuose garantuoja Wolford produkcijai naujausias mados tendencijas bei šiuolaikiškumą atitinkančią aukščiausio lygio kokybę. Wolford pasirenka dėvėti kas diena, įvairioms progoms, visos pasaulio moterys. 

 

Virš 65 metų lyderis inovacijų bei kokybės srityje

 

 

 

1954: Wolford su pasididžiavimu pristato savo pirmas besiūles kojines, pagamintas iš nailono. Ir tuo pačių metų užsibrėžią savo siekį kurti tik aukščiausio lygio kokybės bei komforto produkciją.

1969: Sukurtos pirmos permatomos, elastingos, puikiai priglundančios pėdkelnes.

1977: MISS WOLFORD. Pirmų permatomų, modeliuojančių pėdkelnių su formuojančia kelnaičių zoną bei anatomiškai puikiai paskirstyta modeliuojančia funkcija, gimimo metai.

1988: SATIN TOUCH. Gimė nauja žvaigždė. Wolford pristato permatomas pėdkelnes su prabangių švytėjimų. Nuo pirmų dienų iki dabar jos yra labiausiai parduodamos pasaulyje.

1994: FATAL TIGHTS. Revoliucija pėdkelnių pasaulyje. Wolford pagamina savo pirmas visiškai besiūles pėdkelnes.

 

 

 

2011: SHAPE & CONTROL. Palaikidami savimi pasitikinčių moterų idėją, Wolford pristato kūną formuojančių apatinių bei pėdkelnių linijas, skirtas tobulam siluetui modeliuoti.

2014: PURE PĖDKELNĖS. Šiuolaikinis šedevras. Wolford sukūrė pėdkelnių liniją, naudodami unikalią nepastebima siūlų sujungimo technologija su nepakartojamų šilkinių efektų.

2016: COMFORT CUT PĖDKELNĖS. Pirmą kartą pasaulyje. Pasaulio pripažinta, neturinti analogų, nauja užpatentuota Wolford technologija. Šios pėdkelnės, dėl specialiai pažymėtų zonų, paslėptų viršutinės gumytes juostos viduje, leidžia koreguoti didį, atitinkamai jūsų poreikių.

2019: Wolford, precedentų neturinti, naujoviškų idėjų istoriją sėkmingai tęsiasi toliau.

Rūšiuoti
...
Gerai
Filtrai
...
Valyti Gerai