Kodėl Kristiana?

 

Siūlome autentišką produkciją tiesiai iš gamintojų rankų

Nuo pirmosios KRISTIANA parduotuvės atidarymo praėjo daugiau nei 25-eri metai, tačiau mūsų filosofija nė kiek nepakito. Kiekvienas klientas, užsukęs į parduotuvę, gali įsigyti aukštosios parfumerijos, limituoto leidimo kosmetikos priemonių, kurias gauname iš gamintojų rankų. KRISTIANA salonuose ar internetinėje parduotuvėje įsigytų produktų autentiškumą patvirtina tiesioginės sutartys su gamintojais.  

 

Esame vienintelis oficialus CHANEL kosmetikos pardavėjas Baltijos šalyse internetu

Kai kurių prekinių ženklų produkcija pradėjome prekiauti tik po kelerius metus trukusių derybų. Garsūs prekių ženklai kruopščiai atsirenka su kuo bendradarbiauti, todėl galimybę oficialiai prekiauti gauna anaiptol ne kiekvienas. Garsių Prancuzijos mados namų CHANEL pradukcija – ne išimtis.

Esame vienintelis Baltijos šalių regiono oficialus CHANEL pardavėjas internetu. Didžiuojamės turėdami išskirtinę galimybę pasiūlyti savo klientams tai, ko jie verti, – prabangą, kokybę ir unikalumą.

 

Pristatome naujausias kolekcijas ir riboto leidimo priemones iškart po oficialaus gamintojo išleidimo

Prekyba daugiau nei 200 prekės ženklų produkcija, originalūs kvepalai, limited edition prekės ir gausiausias kosmetikos kolekcijų pasirinkimas visoje Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse – ilgamečio grožio srities profesiolaų darbo rezultatas.

Nekantraudami laukiate naujausios kolekcijos kvepalų, limited edition kosmetikos priemonoų ar kitų grožio priemonių? Turime Jums gerų žinių. Jau ilgus metus glaudžiai bendradarbiaujame su garsiausiais prekės ženklais, o prekes gauname tiesiai iš CHANEL, Dior, Creed, La Prairie, Guerlain ir kitų gamintojų rankų. Aukščiausios kokybės prekes KRISTIANA parduotuvėse klientai gali įsigyti pagal numatytą gamintojo produkto pristatymo laikotarpį.

 

Siūlome vieną didžiausių parfumerijos ir kosmetikos asortimentą visoje Lietuvoje

Oficialiai bendradarbiaujame su keliais šimtais prekinių ženklų, todėl galime Jums pasiūlyti vieną didžiausių ir unikaliausių produkcijos asortimentų visoje Lietuvoje. Beveik 40 prekės ženklų produktų, kuriais prekiaujame Lietuvoje, nerasite niekur kitur TIK KRISTIANA salonuose.

Esame vieninteliai Lietuvoje ir Latvijoje, prekiaujantys prabangių kvepalų linijų, tokių kaip ATELIER FLOU, Atelier Des Ors, Bois, CALE, Herve Gambs, Masque Milano ir kitų, produkcija. Lietuvoje oficialiai vieninteliai prekiaujame Agonist, Amouroud, Dali Haute Parfumerie, Bottega Profumiera, ir kita daugeliui puikiai žinomų gamintojų produkcija. CREED, GUERLAIN, JUOZAS STATKEVICIUS, CARTIER  Lietuvoje internetu galite rasti TIK KRISTIANA parduotuvėje.

 

Vykdome Oficialią prekybą išskirtine produkcija

Lietuvoje ir Latvijoje oficialiai internetu prekiaujame aukštosios parfumerijos bei išskirtinės kosmetikos prekinių ženklų, tokių kaip SOSPIRO, XERJOFF, LA PRAIRIE, ATELIER, AMOUROUD, CARTIER, JOVOY, KEIKO MECHERI, produkcija.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti net 19 prekinių ženklų, tokių kaip CHANEL, CREED, ATELIER FLOU, ATELIER DES ORS, BOIS, CALE, CHOIX, DORIN, JACQUES, FATH, FEDUA, GRITTI, HERVE, GAMBS, JEROBOAM, DR.KITZINGER, LINARI, MASQUE MILANO, MIYA, SHINMA, ALYSON OLDOINI, ONYRICO, PANTHEON ROMA, kuriuos oficialiai internetu visame Pabaltyje galite įsigyti tik pas mus.

 

Didžiuojamės galėdami Jums pasiūlyti kokybiškas ir patentuotas prekes iš pirmųjų rankų. Kristiana - menas dovanoti grožį.