La Femme L'eau
Purškiamas tualetinis vanduo
69,98 €
Rating:
0 % of 100
Talpa
35 ml
Kodas
2529760
vnt.
Turime - išsiųsime netrukus
Kur galiu įsigyti?
PRISTATYMO KAINA
Iki nemokamo pristatymo Jums liko įsigyti prekių už 29,00 €
Idealus vasaros poilsis turbūt pirmiausia asocijuojasi su garsais ir pojūčiais. Tai kaitros ir gaivinančios vėsos dermė: vandens purslai ant įkaitusio balto smėlio, žalumoje blyksinti upės juosta, pro lapus prasiskverbę saulės spinduliai. Tai pirmas vėsaus oro gūsis patalpoje pernelyg karštą dieną arba netikėtas temperatūros pokytis atsidūrus vešlių medžių ūksmėje.
Šis gaivos pojūtis įkvėpė sukurti naujausius mados namų „Prada“ kvepalus „La Femme Prada L’Eau“ ir „L’Homme Prada L’Eau“. Pirmųjų serijos „La Femme Prada“ ir „L’Homme Prada“ kvepalų aromatas įkūnija visą jausmų gamą - kaip ištisas savaitgalis, kvepalų „Intense“ aromatas perteikia itin stiprų jausmą - kaip viena be galo romantiška naktis, o kvepalų „L’Eau“ aromatas primena nuostabiai giedrą - saulėtą ir vėsią - dieną.

AROMATAS
Naujųjų serijos „La Femme Prada“ ir „L’Homme Prada“ kvepalų aromatas išsiskiria ypatingu subtilumu. Vyriškų kvepalų aromatas sukomponuotas iš ambros, vilkdalgių, imbierų, kardamonų, karčiavaisių citrinmedžių aliejaus, žaliųjų mandarinų ir santalų kvapo. Retai pasitaiko, kad gaiviausi aromato akordai būtų tokie masinantys. Moteriškų kvepalų aromato kompozicijos pagrindą sudaro jostrų žiedų ir mandarinų aliejaus kvapas, jame, kitaip nei ankstesnių šios serijos kvepalų aromatuose, vyrauja ne prieskonių ir vaisių, bet gėlių žiedlapių kvapas.
Miuccia Prada teigia, kad yra „Prados“ vyro ir moters samprata, bet iš tiesų jų nėra - jų yra daugybė. Parfumerė Daniela Andrier, kurianti kvepalus vadovaujama Miuccios Prados, sako: „Kai atspirties taškas yra konkretus - „Prados“ vyras ir moteris - yra ideali galimybė persvarstyti, kokį vaidmenį vaidina lytis suvokiant kvapą. Tiek suliejant, tiek sluoksniuojant ar tiesiog kitaip komponuojant vadinamuosius vyriškus ir moteriškus kvapus siekiama, kaip ir visada, sugriauti status quo, stereotipus ir sukurti netikėtas naujas realijas.
More Information
Talpa 35 ml

Italų mados namai PRADA buvo įkurti 1913 m. Jo istorija prasidėjo dar tada, kai Mario Prada įkūrė įmonę „Fratelli Prada“, kuri iš odos siuvo rankines ir lagaminus. 1970 m. Šeimos verslą iš motinos perėmė jos dukra Miuccia Prada. Unikalus mados namų PRADA stilius - griežtas senųjų vertybių laikymasis, kuris atsispindi visoje jų veikloje, rezultate: tradicijų ir inovacijų sintezė, intelektualus požiūris į madą, atsidavimas kokybei, elegancija. 2004 m šie mados namai sukūrė savo pirmuosius kvepalus „Amber“. Jie įkūnijo puoselėjamas vertybes ir pasiūlė naują būdą „dėvėti“ Pradą. Mados namų PRADA sukurti kvapai yra tokie pat ypatingi, kaip ir jų stilius: paprasti ir tuo pačiu elegantiški, ypač aukštos kokybės.

PRISTATYMAS
Pristatymas Trukmė Kaina
Kurjeris 1-2 d.d. 2.95 Eur *
Paštomatas 1-2 d.d. 2.95 Eur *
Salone 0-2 d.d.* Nemokamai

* perkant už 29 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

Jei turite klausimų dėl pristatymo, būtinai parašykite el. paštu: helpdesk@kristiana.lt.

Daugiau informacijos
 
ATSISKAITYMAS
E-BANKININKYSTĖ - atsiskaityti galėsite naudojantis visų pagrindinių Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis ar kreditine kortele.
 
ATSISKAITYMAS GRYNAIS  - atsiskaityti galėsite grynais pinigais kurjeriui pristačius siuntą.
 
MOKĖJIMO KORTELĖMIS - VISA, MASTERCARD, MAESTRO.
 
BANKO PAVEDIMU  - atsiskaityti galėsite banko pavedimu mūsų nurodytais rekvizitais.
Jei turite KRISTIANA DOVANŲ kortelę: galite ją panaudoti pirkiniui apmokėti.
Jei turite KRISTIANA KLUBO kortelę: už pirkinį Jums bus priskaičiuota Kristiana eurų, kaip numato KLUBO taisyklės.
GRĄŽINIMAS
Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti prekės ir ją grąžinti.
Tokiu atveju: Prekės pakuotė neturi būti pažeista, o prekė kartu su pakuote nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos. Prekė negali būti pradėta naudoti ar bandyta naudoti.

Klientas gavęs nekokybišką prekę turi nedelsiant susisiekti su pardavėju telefonu arba el. paštu ir suderinti keitimo arba grąžinimo sąlygas.
Tokiu atveju: Prekė bei pakuotė turi būti pilnos komplektacijos.

Pageidavimą grąžinti prekę Klientas pareiškia el. paštu išsiųsdamas užpildytą ir pasirašytą skanuotą „Grąžinimo formą" (kurią gali atsispausdinti čia...) arba išsiųsdamas ją kartu su prekėmis registruota siunta.
Jūsų patogumui, grąžinamą prekę paims mūsų užsakytas kurjeris arba galite pristatyti į artimiausią Kristiana saloną.

Visais atvejais klientas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės savybėms ir kokybei nustatyti.

Pinigai grąžinami per 10 d.d.
Atsiliepimai apie produktą

La Femme L'eau PRADA Purškiamas tualetinis vanduo

Parašykite savo atsiliepimą apie: La Femme L'eau PRADA Purškiamas tualetinis vanduo