Rose Prick
Kvapusis vanduo
185,00 €
Rating:
100 % of 100
Talpa
30 ml
Kodas
1027923
vnt.
Turime - išsiųsime netrukus
Kur galiu įsigyti?
PRISTATYMO KAINA
Iki nemokamo pristatymo Jums liko įsigyti prekių už 29,00 €
„Rausva rožė. Jausmingas malonumas, lydimas vos juntamo skausmo. „Rose Prick“, įkvėptas mano nuosavo rožių sodo, yra svaiginančių, retų hibridų puokštė. Tai rožių trilogija – gegužės, turkiškos ir Damasko rožės. Aitri ir tyra. Šilta ir geidulinga. Tai svaigi žiedų puokštė – rožinė tobulybė. Pavojus, kylantis prisilietus prie didingo grožio, sustiprina kerinčią „Rose Prick“ galią,“ – sako Tomas Fordas. Šio grožio pavojus justi nuo pat pradžių. Viršutinėse aromato natose pražysta gegužės ir bulgariškų rožių puokštė, perverta aštraus Sičuano pipiro ir imbieru dvelkiančio ciberžolės ekstrakto. TOM FORD ROSE PRICK kvepalų vidurinėse natose skleidžiasi bulgariška rožė, viena rečiausių rožių rūšių pasaulyje, kurios vienam eterinio aliejaus kilogramui pagaminti reikia virš milijono žiedų. Pamažu skleidžiantis šiam kerinčiam kvapui, padvelkia Indonezijos pačiuliu, smilkstančiu šipru ir šiltu kvapiosios tongapupės aromatu, viliojančiu subtiliomis karamelės ir vanilės natomis. Sausas Tolu dervos aromatas ir pavergiantis muskusas trumpam sulaiko raustantį žiedlapių, išsiskleidusių ant spygliuotos šakelės, grožį. Bazinės natos tobulai užbaigia kompoziciją ir lydi dar ilgai po to, kai ištrauki spyglį. Rausva rožė yra džiaugsmo simbolis, todėl ROSE PRICK EDP slypi rausvame, matiniame TOM FORD PRIVATE BLEND serijos buteliuke. Šis aptakus, architektūriškas 50 ml flakonas su metaline plokštele yra panašus į šachmatų figūrą. Tomo Fordo kvepalams netiktų joks kitas vardas.
More Information
Talpa 30 ml
PRISTATYMAS
Pristatymas Trukmė Kaina
Kurjeris 1-2 d.d. 2.95 Eur *
Paštomatas 1-2 d.d. 2.95 Eur *
Salone 0-2 d.d.* Nemokamai

* perkant už 29 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

Jei turite klausimų dėl pristatymo, būtinai parašykite el. paštu: helpdesk@kristiana.lt.

Daugiau informacijos
 
ATSISKAITYMAS
E-BANKININKYSTĖ - atsiskaityti galėsite naudojantis visų pagrindinių Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis ar kreditine kortele.
 
ATSISKAITYMAS GRYNAIS  - atsiskaityti galėsite grynais pinigais kurjeriui pristačius siuntą.
 
MOKĖJIMO KORTELĖMIS - VISA, MASTERCARD, MAESTRO.
 
BANKO PAVEDIMU  - atsiskaityti galėsite banko pavedimu mūsų nurodytais rekvizitais.
Jei turite KRISTIANA DOVANŲ kortelę: galite ją panaudoti pirkiniui apmokėti.
Jei turite KRISTIANA KLUBO kortelę: už pirkinį Jums bus priskaičiuota Kristiana eurų, kaip numato KLUBO taisyklės.
GRĄŽINIMAS
Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti prekės ir ją grąžinti.
Tokiu atveju: Prekės pakuotė neturi būti pažeista, o prekė kartu su pakuote nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos. Prekė negali būti pradėta naudoti ar bandyta naudoti.

Klientas gavęs nekokybišką prekę turi nedelsiant susisiekti su pardavėju telefonu arba el. paštu ir suderinti keitimo arba grąžinimo sąlygas.
Tokiu atveju: Prekė bei pakuotė turi būti pilnos komplektacijos.

Pageidavimą grąžinti prekę Klientas pareiškia el. paštu išsiųsdamas užpildytą ir pasirašytą skanuotą „Grąžinimo formą" (kurią gali atsispausdinti čia...) arba išsiųsdamas ją kartu su prekėmis registruota siunta.
Jūsų patogumui, grąžinamą prekę paims mūsų užsakytas kurjeris arba galite pristatyti į artimiausią Kristiana saloną.

Visais atvejais klientas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės savybėms ir kokybei nustatyti.

Pinigai grąžinami per 10 d.d.
Atsiliepimai apie produktą

Rose Prick TOM FORD Kvapusis vanduo

Parašykite savo atsiliepimą apie: Rose Prick TOM FORD Kvapusis vanduo